Co mogę dla Ciebie zrobić, czyli...

Oferta projektowania wnętrz

Projektant wnętrz Trójmiasto

Czym się zajmuję?

Jako projektant wnętrz z wieloletnim doświadczeniem oferuję Państwu różne formy współpracy w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych.

Pełna oferta obejmuje współpracę od pomysłu po realizację „pod klucz”. Do każdego zlecenia podchodzę w indywidualny sposób zawsze pracując z pasją i zaangażowaniem.

Podczas prac projektowych pozostaję w stałym kontakcie z Inwestorem, dbając o to, aby zaprojektowane wnętrze nie tylko było atrakcyjne i ergonomiczne, ale także odpowiadało potrzebom i oczekiwaniom przyszłych użytkowników.

Projektuję wnętrza w województwo pomorskim, głównie Trójmieście. Podejmuję się również projektów na terenie całej Polski, jak i poza granicami kraju.
Projektant wnętrz Trójmiasto​
Sprawdź...

Co mogę dla Ciebie przygotować?

Projekty wnętrz domów
- 01 -

Projekty wnętrz prywatnych

Projektuję wnętrza domów, mieszkania, apartamenty, kuchnie, łazienki, sypialnie, salony, pokoje dziecięce – miejsce do życia i wypoczynku dla całej rodziny.
Stworzę dla Ciebie przestrzeń uszytą na miarę!
Projekty wnętrz restauracji
- 02 -

Projekty wnętrz publicznych

Projektuję biura, sklepy, butiki, punkty obsługi, stoiska targowe, gabinety, salony piękności i fryzur, sale konferencyjne. Zaprojektuję dla Ciebie elementy ekspozycji oraz meble – wszystko czego potrzebujesz aby Twoja firma rozwinęła skrzydła!
Projekty wnętrz dla deweloperów
- 03 -

Projekty wnętrz dla deweloperów

Projektuję mieszkania pokazowe, mieszkania pod klucz dla Twoich klientów. Tworzę wizualizacje niezbędne do kart mieszkań żeby klient zobaczył możliwości aranżacji i potencjał wnętrza.
Przygotuję wizualizacje mieszkań i apartamentów, które wykorzystasz na banerach, ulotkach w swoich materiałach reklamowych.

Możliwe formy współpracy z projektantem wnętrz

Wybierz sposób współpracy ze mną

Niezależnie od miejsca, w którym wykonywany jest projekt, możemy przeprowadzić prace projektowe na dwa sposoby:
- SPOSÓB 1

Stacjonarny

Analiza Twoich potrzeb i omawianie poszczególnych etapów projektu odbywa się podczas spotkania.

- SPOSÓB 2

ON-line

W dogodny dla Ciebie sposób, kontaktujemy się zdalnie w formie elektronicznej lub telefonicznie.

Jak zacząć współpracę z projektantem wnętrz?

to bardzo proste!

Poznaj drogę od projektu do realizacji w kilku krokach.
Bo dobra inwestycja to efekt współpracy trzech stron: inwestora, projektanta i wykonawcy.

- KROK 1 -

Spotkanie

Współpracę rozpoczynamy od niezobowiązującego i bezpłatnego spotkania, podczas którego poznam Twoje potrzeby. Wspólnie omówimy efekt, jaki chcesz osiągnąć i ustalamy wszystkie niezbędne szczegóły, m.in. terminy realizacji, płatności. To niezwykle ważny etap, który pozwoli mi przygotować finalną ofertę. Czekam na zielone światło. Załatwiamy formalności i przechodzimy do kolejnego kroku.

- KROK 2 -

Projekt funkcjonalny

Pracuję kompleksowo – zaczynam od inwentaryzacji, następnie ustalamy funkcje pomieszczeń i rozkład przestrzeni z uwzględnieniem elementów wyposażenia. Korzystam ze znajomości zasad ergonomii, co pozwala mi urządzić wnętrza, które wspierają Twoje codzienne działania. Zapewnimy Twojemu domowi funkcjonalny układ, a Tobie komfortowe korzystanie z jego przestrzeni.
- KROK 3 -

Projekt wizualny

Kiedy znamy rozmieszczenie przestrzeni, czas na aranżację wnętrza. Biorę pod uwagę Twój gust lub pomogę Ci odnaleźć stylistykę, w której poczujesz się „jak u siebie”. To moment w którym dobieram odpowiednią kolorystykę, materiały mebli oraz innych elementów wyposażenia. Właściwą atmosferę wnętrza tworzy gra świateł i detale. Dlatego całość dopełniam odpowiednim oświetleniem i rozwiązaniami technologicznymi. To wszystko zobaczysz na wizualizacjach 3D które przygotuje dla Ciebie.
- KROK 4 -

Projekt wykonawczy

Z myślą o wykonawcach sporządzę niezbędną dokumentację techniczną projektu. Na Twoje życzenie sporządzimy listę zaufanych i polecanych przeze mnie wykonawców. Otrzymasz także spis wykorzystanych elementów wyposażenia, ich liczbę, cenę oraz namiary na miejsca, w których można je kupić. Wszystko dostosowane do Twojego budżetu.

- KROK 5 -

Nadzór autorski

Dla Klientów którzy zdecydują się na współpracę obejmującą Nadzór autorski, dbam aby podczas realizacji wszystko było wykonane zgodne z projektem. Ty w tym czasie możesz spokojnie zająć się swoim biznesem, iść na trening lub na spacer z rodziną.

house, the interior of the, room
furniture, window, contemporary
simon godfrey k1zMRrmg No unsplash

Współpracuję z wieloma trójmiejskimi specjalistami wykończenia wnętrz

Doceniasz komfort ?
Nie chcesz przechodzić nie potrzebnych i stresujących rozmów z różnymi firmami i ekipami?
Zaproponuję sprawdzonych fachowców.
Projektowanie wnętrz Trójmiasto | Hania Duszyńska
Hanna Duszyńska

Oferta projektowania wnętrz​

Zapraszam do kontaktu

Postaram się maksymalnie szybko odpowiedzieć na Państwa pytania.

Przewiń do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.