Projektowanie wnętrz Gdańsk​

Jesteś z Gdańska i poszukujesz projektanta, która zaprojektuje Twoje wymarzone wnętrze?

Z moją pomocą, oszczędzisz też czas, pieniądze i zyskasz spokój.

Zapraszam do współpracy

Projektant wnętrz Gdynia, Gdańsk, Rumia, Reda, Wejherowo, pomorskie - Hania Duszyńska podpis

Projektant wnętrz z Gdańska

O mnie kilka słów...

Nazywam się Hania Duszyńska  i od 12 lat zajmuję się projektowaniem i aranżacją wnętrz w Gdańsku i okolicach Trójmiasta. Lubię wnętrza proste, skupiające uwagę na detalach. Chętnie sięgam po naturalne materiały.

Projektowanie wnętrz to pasja która od kilku lat stała się moją pracą. 
Zdobyta wiedza i pomysłowość gwarantują wysoką jakość moich prac oraz zadowolenie zleceniodawców. Każde, nawet niewielkie pomieszczenie stanowi dla mnie osobne, ciekawe wyzwanie, do którego podchodzę profesjonalnie, z zaangażowaniem oraz z dbałością o detale na każdym etapie projektu.
W swoich pracach kieruję się przede wszystkim funkcjonalnością, ergonomią i wyczuciem estetyki, nie zapominając o indywidualnych oczekiwaniach klienta. Moim głównym celem jest wykreowanie dla Państwa wymarzonego otoczenia do życia i pracy.

Projektant wnętrz Gdynia, Gdańsk, Rumia, Reda, Wejherowo, pomorskie - Hania Duszyńska podpis
Hanna Duszyńska

Projektant wnętrz Gdańsk

Projektenat wnetrz logotype DD white

Projektowanie wnętrz Gdańsk

Szukanie najlepszych rozwiązań, proste, funkcjonalne i przyjazne w użytkowaniu przestrzenie to cel realizowanych przeze mnie projektów. Zawsze staram się stworzyć spójne połączenie domu, wnętrza i ogrodu tworząc ponadczasowe rozwiązania
Architekt wnętrz Gdańsk

Dlaczego warto podjąć współpracę właśnie ze mną?

home staging | projekty wnętrz Duszyńska Design
Po pierwsze...

Szybkość działania

Staram się od razu odpowiadać na Państwa e-maile z zapytaniami.
Dla swoich Klientów, jestem dostępna pod telefonem.

Po drugie...

Indywidualne podejście

Nie projektuję szablonowo. Każdy mój projekt jest dokładnie przemyślany i zaplanowany! Przywiązuję wagę do detali projektując z pasją i zaangażowaniem.

Po trzecie...

Terminowość

Przyjmuję tylko tyle zleceń, aby żaden z moich klientów nie musiał czekać zbyt długo na projekt. Zawsze pracuję terminowo, zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogram prac.

Po czwarte...

Projekty na każdą kieszeń

Wszystkie projekty dostosowuję do Państwa możliwości finansowych. Ustalamy budżet w którym muszę się zmieścić dobierając wykończenie i wyposażenie Państwa inwestycji.

Po piąte...

Sprawdzeni wykonawcy

Współpracuję tylko ze sprawdzonymi wykonawcami, właśnie dlatego mam pewność, że wszystkie założenia projektowe zostaną zrealizowane. Do projektowanych wnętrz w Gdańsku zawsze staram się zaproponować Klientom dobrych wykonawców.

Projektowanie wnętrz Trójmiasto | Hania Duszyńska
Projekty wnętrz Gdańsk
Projektowanie mieszkań Gdańsk| Hanna Duszyńska

Jeżeli szukasz projektanta wnętrz jesteś w dobrym miejscu.

Zajmuję się kompleksowo projektowaniem oraz aranżacją wnętrz w Gdańsku oraz okolicach Trójmiasta. Moje biuro mieści się w Mostach (3km od Gdyni), ale przeprowadzam również prace dla Klientów z Gdyni, Gdańska, Rumii, Redy oraz innych miast na terenie województwa Pomorskiego. Specjalizuję się w projektach aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz biurowych. 

Zazwyczaj współpracę rozpoczyna rozpoznanie potrzeb klienta, przygotowanie inspiracji projektowych. W następnym etapie zajmuję się opracowaniem układu funkcjonalnego przestrzeni, doborem materiałów oraz elementów wykończeniowych, mebli, oświetlenia, itd. 

Pomagam swoim Klientom w skompletowaniu listy zakupów oraz koordynuję zamówienia u dostawców, niejednokrotnie pomagając klientowi wynegocjować najbardziej korzystne warunki handlowe.  Często polecam współpracujące ze mną, sprawdzone ekipy remontowe

Mogę także pomóc Państwu w nadzorze przebiegu prac wykończeniowych.

Architekt wnętrz z Trójmiasta

Skontaktuj się ze mną
omówimy wszystko

Jeżeli nurtują Was pytania lub pojawiają się wątpliwości związane z projektowaniem wnętrza Waszego domu, mieszkania czy biura, z radością służę pomocą i wyjaśnieniami. Chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania i rozwieję wszelkie niepewności.
Na Wasze wiadomości staram się odpowiadać jeszcze tego samego dnia!

Projektenat wnetrz logotype DD f6f3f1 2

Napisz do mnie:

to nic nie kosztuje!
Scroll to Top
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.​