Zobacz jakie to proste...

Projektowanie wnętrz online

Jeśli nie możesz lub nie chcesz uczestniczyć w bezpośrednich spotkaniach ze mną, wprowadziłam usługę projektowania zdalnego, projektowanie wnętrz Online. W jej skład wchodzi, kompletny proces projektowania wnętrz.
Jedyną różnicą w stosunku do projektu realizowanego lokalnie, jest sposób komunikacji między nami – zamiast spotykać się bezpośrednio, wykorzystujemy do tego celu komunikację za pomocą telefonu oraz e-maila.

Finalnie dokumentację projektu wnętrza wyślę do Ciebie za poczty elektronicznej, tradycyjnie lub kurierem zależnie od Twoich preferencji. Dzięki temu mogę zaprojektować dla Ciebie inwestycję która znajduje się w dowolnej lokalizacji w Polsce lub na świecie.
- krok 1-

Zamówienie

Wyślij do mnie na e-mail: [email protected] rzut z wymiarami tego co chcesz abym dla Ciebie zaprojektowała. Może być to rzut całego piętra domu, mieszkania lub też pojedyncze pomieszczenie.
Link do zakładki KONTAKT

Rzut z góry z wymiarami może być w dowolnej formie, ważne żeby były na nim widoczne wymiary ścian, okien, drzwi, kominów oraz wykonanych przyłączy.
Jeżeli masz dodatkowe pytania lub coś jest niejasne zadzwoń do mnie
502 356 701

kam idris HqHX3LBN18 unsplash
- krok 2-

Ankieta

W odpowiedzi na Twojego emaila, prześlę Ci krótką ankietę, w której zapytam o Twoje oczekiwania, wskazówki, wymagania do pomieszczeń które chcesz zaprojektować. W odpowiedzi możesz także załączyć przykładowe zdjęcia, inspiracje ukazujące Twój styl / kolorystykę / wyposażenie na której Ci zależy. Jeżeli znalazłeś gdzieś projekty wnętrz które Ci się podobają lub chcesz aby mnie inspirowały, podeślij je także. Odpowiedz na tych kilka krótkich pytań, pozwoli mi lepiej dopasować projekt do Twoich potrzeb i oczekiwań.
Projektowanie wnętrz Trójmiasto | Hania Duszyńska
- krok 3-

Koncepcja

Wybierzesz jedną z indywidualnie przygotowanych koncepcji pomieszczenia, możesz prosić o porady, sugestie, a także nanosić poprawki w koncepcji W ciągu tygodnia, przygotuję dla Ciebie pierwsze indywidualnie przygotowane koncepcje projektu pomieszczenia które zamówiłeś. Wyślę je do Ciebie e-mailem jako załączniki w formie zdjęć, plików JPG. Będziesz mógł je bez problemu otworzyć i wydrukować lub przesłać np. do wyceny ekipie remontowej. Zawsze przygotowuje projekt w kilku wersjach, aby mieli Państwo możliwość wyboru najbardziej pasującej do Was wersji.
projektowanie wnętrz Trójmiasto
- krok 4-

Poprawki

Po zapoznaniu się z przesłanymi ode mnie projektami, proszę odpisać czy ewentualnie chcą Państwo abym coś zmieniła, poprawiła lub po prostu pokazała inaczej.

Proszę opisać w punktach swoje uwagi i życzeń do przesłanych projektów wnętrz. Bezpłatnie zmienię projekty, przygotuję nowe poprawione wersje i prześlę je do Państwa ponownie.

projektowanie wnętrz online | Duszyńska Design
- krok 5-

Finalny projekt wnętrza

Jeżeli projekt jest już przez Państwa zaakceptowany i nie mamy do wprowadzenia więcej poprawek i zmian, proszę o taką informacje. 

Wyślę do Państwa fotorealistyczne wizualizacje 3D (jako zdjęcia JPG), dokumentacją techniczną zawierającą wymiarowanie oraz podam materiały wykończeniowe użyte w projekcie. 

Po sporządzonej wizualizacji przygotuję Państwu spis wyposażenia jakie zostało wykorzystane do stworzenia projektu oraz oszacujemy ilość potrzebnych materiałów takich jak : ilość płytek, paneli, tapet itp. 

  • numery farb
  • kolekcje płytek
  • nazwę tapety
  • wykorzystane meble
  • oświetlenie
  • pozostałe wyposażenie…

W spisie określę też, gdzie można kupić wszystkie wybrane produkty.

Dzięki temu komputerowy projekt będzie można sprawnie zamienić w rzeczywiste pomieszczenie. 

Co Sprawdź, mogę dla Ciebie przygotować

Najczęściej projektuję wnętrza

Koszt projektu wnętrz​
- 01 -

Domów i mieszkań

Projektuję wnętrza domów, mieszkania, apartamenty, kuchnie, łazienki, sypialnie, salony, pokoje dziecięce – miejsce do życia i wypoczynku dla całej rodziny.
Stworzę dla Ciebie przestrzeń uszytą na miarę!
Projekty wnętrz prywatnych
- 02 -

Biur

Projektuję biura, sklepy, butiki, punkty obsługi, stoiska targowe, gabinety, salony piękności i fryzur, sale konferencyjne. Zaprojektuję dla Ciebie elementy ekspozycji oraz meble – wszystko czego potrzebujesz aby Twoja firma rozwinęła skrzydła!
places, restaurant, cafe
- 03 -

Komercyjne

Projektuję mieszkania pokazowe, mieszkania pod klucz dla Twoich klientów. Tworzę wizualizacje niezbędne do kart mieszkań żeby klient zobaczył możliwości aranżacji i potencjał wnętrza.  
Przygotuję wizualizacje mieszkań i apartamentów, które wykorzystasz na banerach, ulotkach w swoich materiałach reklamowych.
projektowanie wnętrz online

Projektowanie wnętrz Trójmiasto | Duszyńska Design

Najczęściej oglądane projekty wnętrz

Projektowanie wnętrz Trójmiasto | Hania Duszyńska
Hanna Duszyńska

Projektowanie wnętrz online

Skontaktuj się ze mną

Jestem do Państwa dyspozycji on-line. Każdą sugestię i propozycję mogą Państwo łatwo do mnie przesłać poprzez mail, telefon, bez konieczności wychodzenia z domu, biura i organizowania wizyty w biurze projektowym.

Tagi | Duszyńska Design
urządzanie wnętrz online, projektowanie mieszkań online, projektowanie wnętrz, projektowanie wnętrz przez internet, tworzenie wnętrz online,
Przewiń do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.​